راهبند ستوني
اطلاعيه ها

انواع راهبندهای اتوماتیک شار


راهبند های شار با توجه به نوع کاربرد به راهبند بازویی ، راهبند ستونی  (بولارد) ، راهبند بلوکر ، راهبند نیزه ای ، راهبند کشویی ، راهبند نفررو تقسیم بندی می گردد.

راهبند بازویی شار: به دو دسته بازوی ساده و راهبند های بازو شکسته تقسیم بندی می شود این راهیندها برای مکان های پرتردد مانند پارکینگ های عمومی ، مجتمع های تجاری اداری و مسکونی با توجه به قیمت مناسب و سهولت نصب ، قابلیت تردد بالا و عمر طولانی ،و بکار گیری بهترین قطعات و گارانتی طولانی بسیار مناسب است .این نوع راهبند با توجه به ارتفاع 1170 میلی متری و فلاشر روی بدنه و روی بازو دید مناسبی را برای راننده ایجاد می کند .این راهبند ها با طول های 2 و 3 و 4 و 6 متری ارائه می گردد


راهبند بازو شکسته شار: مشابه راهبند های بارویی ساده می باشد با کاربری برای مکان های سقف دار


راهبند ستونی شار : راهبند های ستونی بیشتر برای مکان هایی امنیتی کاربرد داشته این نوع راهبندها در داخل زمین قرار گرفته و از زمین خارج می گردد ، ظاهر زیبا ی این راهبند علاوه بر کاربردامنیتی و نظامی برای مکان های که زیبایی در اولویت است نیز کاربرد فراوان دارد . ضربه پذیری بدنه استیل چراغ دار و زیبای استحکام ، قدرت بالا از محاسن این راهبند می باشد این راهبند ها در طول و ارتفاع های مختلف ارائه می گردد .


راهبندهای بلوکرشار : این راهبند ها با کار بری کاملاً امنیتی صد در صد بازدارنده با قابلیت انهدام خوروهای سبک و سنگین طراحی شده است این راهبند در مراکز نظامی ، تجاری اداری ،مسکونی با حساسیت امنیتی کاربرد دارد.راهبند بلوکر شار با ارتفاع متوسط بین 50 الی 85 سانتی متر و عرض های مختلف تا شش متر ارائه می گردد .


راهبند های نیزه ای شار : این راهبند ها با کاربرد امنیتی به منظور انهدام لاستیک خودروهای سبک و سنگین طراحی شده است با قابلیت باز دارنده . جهت بکارگیری مراکز نظامی ، تجاری اداری و مسکونی دارای حساسیت امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد .


راهبند های نفررو شار : راهبند های نفر رو جهت کنترل تردد افراد در مکان های اداری و تجاری کار برد دارد . راهبند های نفررو شار به انواع راهبندهای سه شاخه ای ، راهبندهای لولایی راهبندهای کشویی ،راهبند های گردان تقسیم بند ی می گردد.
راهبند های فوق با بکارگیری طراحی زیبا و ترکیب استیل و شیشه با بهترین قطعات جهت مکان های پرتردد مناسب می باشد.


راهبند های کشویی شار : این نوع راهبند با بکارگیری سیستم الکتروموتوری (شانه دنده ای ) با قابلیت باز دارندگی متوسط ، زمان باز شدن مسیردر این نوع راهبند با توجه به عرض معبر متفاوت است

صفحه اصلي | جذب نمايندگي | نقشه سايت | تماس با ما كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت شارگستر مي باشد  
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط سارگون